Разлика между версии на „Уикицитат:Цитат на деня/януари“

Нова страница: {| class="wikitable" width=100% {{Цитат на деня2|дата=1 януари|родени=Шандор Петьофи, Пиер дьо Кубертен}}...
(Нова страница: {| class="wikitable" width=100% {{Цитат на деня2|дата=1 януари|родени=Шандор Петьофи, Пиер дьо Кубертен}}...)
(Няма разлика)
5128

редакции